Jana Śmietana 18% tł. 400g
Wystaw opinię o produkcie
Śmietana jest , ukwaszonym produktem wysokotłuszczowym. Jest to bogate źródło energii, którego istotą jest lekkostrawność. Ma gęstą, jednolitą i gładką konsystencję oraz czysty, kwaśny smak i zapach
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 31948
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Śmietana jest , ukwaszonym produktem wysokotłuszczowym. Jest to bogate źródło energii, którego istotą jest lekkostrawność. Ma gęstą, jednolitą i gładką konsystencję oraz czysty, kwaśny smak i zapach
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 18 % |
| Typ produktu | Termizowany |
| Przeznaczenie | Do gotowania;Do sałatek;Do sosów;Do zup |
| Składniki | śmietanka, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego, kultury bakterii fermentacji mlekowej |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Średzka Spółdzielnia Mleczarska Jana Ulica i numer: Daszyńskiego 9 Kod pocztowy i miasto: 63-000 Środa Wielkopolska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 188 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 778 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: