Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 848062
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Smarties Pusta figura z czekolady mlecznej z cukierkami Smarties 40 g
Parametry produktu
| Zawartość netto | 40 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Cukier odtłuszczone mleko w proszku tłuszcz kakaowy* miazga kakaowa* tłuszcze roślinne (palmowy, shea) tłuszcz mleczny syrop glukozowy mąka pszenna emulgator (lecytyny) preparat serwatkowy w proszku (z mleka) skrobia ryżowa barwniki (czerwień buraczana, karoteny, kurkumina) aromaty koncentrat spiruliny substancje glazurujące (wosk carnauba, wosk pszczeli biały) koncentraty roślinne (krokosza barwierskiego, rzodkiewki) ekstrakt słodu jęczmiennego może zawierać: orzeszki ziemne, orzechy i soję. rainforest alliance certified |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 529 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2212 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 442 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 9,01 g |
| Zawartość soli | 0,34 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 54,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 56,1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: