Ser topiony w plastrach protein z chili i bazylią 130 g SERTOP
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 852109
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Specjalnie dla Was!
Rodzina wysokobiałkowych serów topionych poszerzona o nowe rodzaje opakowania.
Nowe, wygodne i praktyczne opakowania przygotowane dla Was to – bloczki 90 g oraz plastry 130 g.
Dwa ulubione smaki – Gouda oraz Chili z bazylią – będzie można zakupić w obu gramaturach.
Serki topione wysokobiałkowe to produkty skierowane do wszystkich smakoszy serków niezależnie od wieku.
Serek topiony w bloczku 90 g zawiera 16 g białka, natomiast w formie plastrów 130 g aż 26 g białka w opakowaniu.
To smakowita i odżywcza przekąska nie tylko na kanapkę.
Serki topione proteinowe można podawać w sałatkach, gdyż łatwo się kroją a zupy idealnie zagęszczają.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Topiony |
| Składniki | Składniki: ser 85 % (mleko, bakterie fermentacji mlekowej), woda, sole emulgujące: e452, e339; chili 0,6 %, bazylia 0,1 %, mleko w proszku odtłuszczone, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sól. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 130 g |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sertop sp. z o.o. ulica i numer: ul. przemysłowa 58 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Krótki opis marketingowy | Nowa proteinowa odsłona serka topionego! |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 370 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Gotowy do spożycia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 264 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1097 kJ |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera fosforany | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E452 Polifosforany, E339 Fosforany sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Sól emulgująca |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: