Ser topiony MIX Wasz...luksusowy krążek SERTOP 140 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 95657
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Bogactwo czterech smaków w jednym opakowaniu to niewątpliwa zaleta serków topionych w krążkach typu mix.
Niewielkie trójkątne porcje są idealne do przygotowania pysznych przystawek serwowanych podczas spotkań z przyjaciółmi np. na party kanapeczki. Dużym ułatwieniem jest paseczek ułatwiający otwarcie każdej porcji. Dla osób lubiących mieć więcej porcji pojedynczego smaku mamy także krążki solo, zawierające 8 pysznych porcji serka z jednego rodzaju. Świetnie nadają się jako samodzielna przekąska.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Smak | Z dodatkami |
| Składniki | Z salami składniki: ser 44 % (mleko, bakterie fermentacji mlekowej), mleko odtłuszczone, masło, salami 6 % (mięso wieprzowe, mięso wołowe, tłuszcz wieprzowy, białko sojowe, mieszanina przypraw w tym gorczyca, seler), mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), sole emulgujące: e450, e452, e339; skrobia kukurydziana, stabilizatory: e407, e415; sól. złoty ementaler składniki: ser 46% (mleko, bakterie fermentacji mlekowej) (w tym ementaler 10%), mleko odtłuszczone, masło, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), sole emulgujące: e450, e452, e339; skrobia kukurydziana, stabilizatory: e407, e415. ze szczypiorkiem i cebulą składniki: ser 46% (mleko, bakterie fermentacji mlekowej), mleko odtłuszczone, masło, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), sole emulgujące: e450, e452, e339; skrobia kukurydziana, liofilizowane: szczypiorek i cebula 0,3%, stabilizatory: e407, e415; sól. z borowikami składniki: ser 45% (mleko, bakterie fermentacji mlekowej), mleko odtłuszczone, masło, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), sole emulgujące: e450, e452, e339; skrobia kukurydziana, borowiki suszone 0,2 %, aromat, stabilizatory: e407, e415; sól. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 140 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sertop sp. z o.o. ulica i numer: ul. przemysłowa 58 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie dotyczy |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 222 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 925 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 5,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E407 Karagen, E415 Guma ksantanowa, E450 Difosforany, E452 Polifosforany, E339 Fosforany sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Sól emulgująca |
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: