Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 975647
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ten ser podpuszczkowy rodzi jedno skojarzenie – Włochy. Mozzarella wywodzi się z południowej części Półwyspu Apenińskiego, konkretnie ze słonecznego regionu Kampania i od lat stanowi nieodzowny składnik pizzy, a również wykorzystywany jest przy różnego typu zapiekankach. Cechuje ją delikatny, łagodny smak oraz wyjątkowa rozciągliwość przy topnieniu.
Mimo włoskiego rodowodu, Ser Mozzarella Lumiko wyróżnia polski charakter – zwłaszcza ze względu na wykorzystanie przy produkcji polskiego mleka. I co najważniejsze nie zawiera tłuszczów innych niż mleczny (nie mniej niż 38% w suchej masie) oraz składników modyfikowanych genetycznie.
Ser Mozzarella Lumiko pakowany jest w folię termokurczliwą. Bloki formowane są w walec, a ich waga wynosi ok. 1 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Włoski |
| Gatunek sera | Mozzarella |
| Forma | Blok |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, podpuszczka, kultury bakterii mlekowych |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1 - 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lumiko trade sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: orląt lwowskich 57 kod pocztowy i miasto: 41-208 sosnowiec pl |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 21 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 299 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1242 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 787 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 98 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: