Ser Bursztyn blok Skarby Serowara ok. 2 kg
Wystaw opinię o produkcie
Pierwszy wyprodukowany w polsce ser długodojrzewający w kolorze szlachetnego bursztynu. Konsystencja bursztyna jest jednorodna i twarda. Charakteryzuje się intensywnym aromatem i smakiem dojrzałych owoców z wyczuwalnymi nutami korzennymi, lekko pikantnymi i orzecha włoskiego. Powinien być łupany i serwowany w temperaturze pokojowej. Bursztyn doskonale komponuje się ze zdecydowanymi, beczkowymi winami wytrawnymi i długo leżakującymi winami półwytrawnymi.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 563099
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Ser dojrzewający |
| Typ sera | Holenderski |
| Forma | Na wagę |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, bakterie fermentacji mlekowej, stabilizator - chlorek wapnia, barwnik - karoteny. powłoka sera nie jest przeznaczona do spożycia. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,2 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,5 - 2,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SM SpomlekUlica i numer: Kleeberga 12Kod pocztowy i miasto: 21-300 Radzyń Podlaski PL |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: