Rians Ser Le Roule z żurawiną ok.1 kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 51375
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Roule to świeży francuski twarożek. Warstwa twarożku pokryta aromatycznym dodatkiem, jest ręcznie rolowana. Powstaje charakterystyczna spirala widoczna w przekroju. Słodycz żurawin i kremowa konsystencja twarożku zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | Smakowy, Z dodatkami |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, śmietana pasteryzowana, żurawina (3,59%), dekstroza, skrobia, błonnik owoców cytrusowych, koncentrat z żurawiny (0,24%), laktoza, substancja konserwująca: kwas sorbowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, kultury bakterii, wyciąg z rozmarynu. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,78 - 0,95 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: laiteries h.triballat ulica i numer: petereau 0 kod pocztowy i miasto: 18220 rians fr |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 326 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1353 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: