Cheddar Irish Farmers mild white blok około 2,5kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 92043
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Cheddar mild white to irlandzki ser półtwardy produkowany z mleka krowiego pasteryzowanego o zawartości min. 48% tłuszczu w suchej masie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Cheddar |
| Forma | Na wagę |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, bakterie fermentacji mlekowej (zawierają mleko), podpuszczka wegetariańska |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Technika utrwalenia | kondensacja |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,4 - 2,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 390 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1630 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: