Sękacz Królewski w polewie 300g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5906948322448
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 960071
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Sękacz w polewie – ciasto biszkoptowo-tłuszczowe wypiekane na rożnie, pokrojone w porcje, polane polewą kakaową.
Parametry produktu
| Typ | Kołacz |
|---|---|
| Rodzaj | Świeże |
| Smak | Biszkoptowy |
| Zawartość netto | 300 g |
| Dodatki | Z polewą |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Sękacz 60%: jaja, margaryna (olej rzepakowy, woda, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; regulator kwasowości: kwas cytrynowy), cukier, mąka pszenna, proszek mleczny, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, sól, aromat, substancja konserwująca: sorbinian potasu; substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu; regulator kwasowości: kwas mlekowy. Polewa kakaowa 40%: cukier, całkowicie utwardzony tłuszcz roślinny (ziarno palmy), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 15%, emulgator: lecytyny ze słonecznika (E322), aromat . |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SECPOL Sp. z o.o. Ulica i numer: OKÓLNA 59 Kod pocztowy i miasto: 05-270 MARKI PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 195 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Warunki termiczne | Świeże- wcześniej nie mrożone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 472 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 23 %RWS |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26,5 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 49,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 23 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 16 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 69 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 33 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 19 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 15 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: