PUTKA Baletki 400 g
Wystaw opinię o produkcie
ciastka kruche z marmoladą wieloowocową, obsypane makiem
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 143028
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
ciastka kruche z marmoladą wieloowocową, obsypane makiem
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Wieloowocowy, Biszkoptowy, Z makiem |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, marmolada (przeciery owocowe: jabłkowy 46%, śliwkowy 0,1%, aroniowy 0,1%, cukier, błonnik, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy, kokosowy), cukier, jaja, mak (12%), mleko w proszku, mąka ziemniaczana, aromat waniliowy |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: putka sp. z o.o. ulica i numer: sadowa 36 kod pocztowy i miasto: 05-850 jawczyce pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 454 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 182 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 760 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,6 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: