Salcesonik wieprzowy 400 g JBB
Wystaw opinię o produkcie
Wędlina wieprzowa parzona salceson. Produkt w osłonce niejadalnej. Produkt stałowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 12,0 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 465468
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wędlina wieprzowa parzona salceson. Produkt w osłonce niejadalnej. Produkt stałowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 12,0 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędlina podrobowa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso z głów wieprzowych (62%), woda, mięso wieprzowe (13%), żelatyna wieprzowa, sól, skrobia ziemniaczana, glukoza, tłuszcz wieprzowy, przyprawy, ocet spirytusowy, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; białko wieprzowe, białko sojowe, stabilizatory: difosforany, trifosforany; aromaty, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), mleko, jaja, seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 193 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 799 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Salceson wieprzowy, peklowany, parzony, bez dodatku krwi. wyrób w bezbarwnej osłonce poliamidowej z kolorowym nadrukiem o średnicy ok. 73 mm i długości ok. 15 cm, końce obustronnie zamknięte klipsem, z jednej strony pętelka do zawieszania. powierzchnia batonu czysta, gładka. osłonka ściśle przylega do farszu. na przekroju - mięso z głów wieprzowych w kostkach o krawędziach 1,4x1,4 cm, połączone średnio rozdrobnionym farszem mięsnym i galaretą. wszystkie składniki równomiernie rozmieszczone na przekroju. konsystencja dość ścisła, elastyczna. związanie dobre. plastry grubości 5 mm nie powinny się rozpadać. dopuszcza się lekki podciek tłuszczu w górnym końcu batonu. na powierzchni i na przekroju: mięsa -różowa do ciemnoczerwonej, tłuszczu – biała do kremowej, galarety -bezbarwna, lekko zmętniona. charakterystyczny dla wyrobu wieprzowego, peklowanego, parzonego, z wyczuwalnym dodatkiem użytych przypraw. |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: