Sałatka warzywno-jajeczna z kurkami Lisner 140g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900344009910
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 399628
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Unikalna kompozycja smakowa.
Parametry produktu
| Składniki | 40 % ziemniaki gotowane, olej rzepakowy, 8 % pieczarki konserwowe, 7,5 % jaja gotowane, woda, 4,3 % cebula smażona, cukier, śmietana (śmietana, stabilizator: karagen), 2 % kurki konserwowe, 2 % cebula marynowana, sól, koncentrat pomidorowy, błonnik, ocet spirytusowy, natka pietruszki, żółtko jaja, szczypiorek, pieprz czarny, ekstrakt z papryki, skrobia modyfikowana, mielona gorczyca, kurkuma, aromat (zawiera mleko), regulatory kwasowości (kwas mlekowy, kwas cytrynowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu). |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 140 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 304 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 28 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 245 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1015 kJ |
| Wielkość porcji | 140 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 5,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E202 Sorbinian potasu, E211 Benzoesan sodu, E270 Kwas mlekowy, E262 Octany sodu, E325 Mleczan sodu, E330 Kwas cytrynowy, E407 Karagen |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja konserwująca, Regulator kwasowości, Stabilizator |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | E330 z surowca, nie jest dodawany bezpośrednio do receptury. e407 z surowca, nie jest dodawany bezpośrednio do receptury. |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 48,3 % |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | C |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: