Seler sałatka z chrupkim selerem i szynką 140 g Lisner
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 830662
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Nowy smak z chrupkim selerem jako głównym składnikiem.
Parametry produktu
| Składniki | 19 % seler marynowany, olej rzepakowy, 18 % pasternak gotowany, 16 % marchew gotowana, 10 % szynka wieprzowa [mięso wieprzowe, woda, sól, glukoza, stabilizator (trifosforany), przeciwutleniacz (askorbinian sodu), substancja konserwująca (azotyn sodu)], woda, 5 % pietruszka gotowana, cukier, sól, ocet spirytusowy, żółtko jaja, skrobia modyfikowana, natka pietruszki, mielona gorczyca, kurkuma, aromat, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu). |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 140 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 304 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze w temperaturze od +2°c do + 7°c.po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 226 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 934 kJ |
| Wielkość porcji | 140 g |
| Zawartość białek | 2,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 6,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: