Sałatka szwedzka Motyl 870g (900ml)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 396898
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Marynat "Motyla" chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Są po prostu doskonałe! A w zimowe dni wprost niezastąpione w kuchni! Doskonale wyselekcjonowane warzywa, zamarynowane z dodatkiem przypraw w aromatycznej zalewie - to idealne wykończenie nie tylko niedzielnego obiadu. Ogóreczki konserwowe są chrupiące, kapustka czerwona wspaniale komponuje się z pieczystym a sałatka szwedzka świetna do kanapek.
Parametry produktu
| Rodzaj | W zalewie |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ogórki |
| Zawartość netto | 870 g |
| Składniki | Ogórki, woda, cukier, ocet spirytusowy, sól, koper, gorczyca biała |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 420 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Pojemność | 900 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakład przetwórstwa owoców i warzyw motyl spółka jawna ulica i numer: łódzka 8 kod pocztowy i miasto: 97-221 rokiciny kolonia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 38 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 159 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 0,97 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 7,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: