Marchew z groszkiem i kukurydzą 540 ml Rolnik
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 360085
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Marchew z groszkiem i kukurydzą Rolnik to wyśmienite trio smakowe, uzyskane przez połączenie zielonego groszku, pokrojonej w drobną kostkę marchewki i złocistych ziaren słodkiej kukurydzy. Całość zanurzono w delikatnej, słodko-słonej zalewie, dzięki której warzywa zyskują idealną kruchość i soczystość oraz apetyczny wygląd. Marchew z groszkiem i kukurydzą Rolnik doskonale smakuje na ciepło z zasmażką lub sosem śmietanowym, dopełniając , polski obiad.
Parametry produktu
| Skład podstawowy | Marchew, Groszek, Kukurydza |
|---|---|
| Zawartość netto | 510 g |
| Składniki | Warzywa w zmiennych proporcjach (groszek zielony, marchew, kukurydza), woda, sól, cukier. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 330 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Pojemność | 540 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 171 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 47 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 198 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | 0,87 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,7 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: