Marchewka zasmażana 520 g Rolnik
Wystaw opinię o produkcie
Marchewka zasmażana Rolnik Premium to jeden z ulubionych dodatków obiadowych w kuchni polskiej, pełen witamin i minerałów. Dzięki recepturze i użyciu najwyższej jakości składników, marchewka jest idealnie miękka, delikatna w smaku i doskonale przyprawiona, posiada apetyczną, intensywną barwę i piękny aromat. Marchewkę zasmażaną Rolnik można podawać zaraz po podgrzaniu. Świetnie smakuje także w połączeniu z zielonym groszkiem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 602526
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Marchewka zasmażana Rolnik Premium to jeden z ulubionych dodatków obiadowych w kuchni polskiej, pełen witamin i minerałów. Dzięki recepturze i użyciu najwyższej jakości składników, marchewka jest idealnie miękka, delikatna w smaku i doskonale przyprawiona, posiada apetyczną, intensywną barwę i piękny aromat. Marchewkę zasmażaną Rolnik można podawać zaraz po podgrzaniu. Świetnie smakuje także w połączeniu z zielonym groszkiem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smażone, Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Marchew |
| Zawartość netto | 520 g |
| Składniki | Marchew (81%), woda, olej roślinny rzepakowy, cukier, mąka pszenna, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 74 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 308 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,4 g |
| Cukry | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: