SER CHEDDAR VINTAGE KAWAŁKI 200G
Wystaw opinię o produkcie
TEM_CHEDDAR_VINTAGE_200G
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 687313
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Cheddar to aromatyczny gatunek sera długo dojrzewającego o charakterystycznym smaku i wyrazistym zapachu.
Irlandzki Cheddar marki Kerrygold to produkt najwyższej jakości - każdy kawałek dojrzewał przez ok. 2 lata, by osiągnąć maksimum smaku i perfekcyjną konsystencję. Ser doskonale sprawdzi się zarówno podany na desce serów do wina, jak i jako dodatek do kanapek, zapiekanek i innych dań. Produkowany jest z krowiego, pasteryzowanego mleka najwyższej jakości.
Ser zawiera 48% tłuszczu w masie suchej i powstaje metodami.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Ser dojrzewający, ser twardy |
| Gatunek sera | Cheddar |
| Forma | Paczkowany |
| Smak | Łagodny |
| Składniki | pasteryzowane mleko krowie, sól, podpuszczka mikrobiologiczna |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Irlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Granlan sp. zo.o. Ulica i numer: Chwaszczyńska 200 B Kod pocztowy i miasto: 81-571 Gdynia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 415 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1725 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34,9 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: