SCHAB WIEPRZOWY BEZ KOŚCI SZEROKI 1606, MIĘSNE SPECJAŁY VACUUM ok. 4KG
Wystaw opinię o produkcie
Element uzyskany z odcinka piersiowego i lędźwiowego półtuszy wieprzowej, odcięty od karkówki pomiędzy 4 i 5 kręgiem piersiowym, z tyłu po linii odcięcia szynki z biodrówką. Dopuszcza się tkankę tłuszczową o grubości do 3 mm, liczoną od pierwszego przerostu tłuszczowego okrywającego mięsień najdłuższy grzbietu z przylegającym warkoczem o szerokości 2,5 cm od strony części boczkowej (mierzony w połowie długości schabu, od mięśnia ciemnego). Od strony żeber oraz kręgów element odcięty bezpośrednio po powierzchni kości. Powierzchnia niepozacinana.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 36128163
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Element uzyskany z odcinka piersiowego i lędźwiowego półtuszy wieprzowej, odcięty od karkówki pomiędzy 4 i 5 kręgiem piersiowym, z tyłu po linii odcięcia szynki z biodrówką. Dopuszcza się tkankę tłuszczową o grubości do 3 mm, liczoną od pierwszego przerostu tłuszczowego okrywającego mięsień najdłuższy grzbietu z przylegającym warkoczem o szerokości 2,5 cm od strony części boczkowej (mierzony w połowie długości schabu, od mięśnia ciemnego). Od strony żeber oraz kręgów element odcięty bezpośrednio po powierzchni kości. Powierzchnia niepozacinana.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Schab |
| Klasa | E |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Trybowane/filet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | MIĘSO WIEPRZOWE |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 4 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 3 - 5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: