SCHAB WIEPRZOWY BEZ KOŚCI EXTRA PREMIUM MIĘSNE SPECJAŁY VACUUM ok. 3,5 KG
Wystaw opinię o produkcie
Element oczyszczony z tłuszczu do mizdry, uzyskany z odcinka piersiowego i lędźwiowego półtuszy wieprzowej, odcięty
od karkówki pomiędzy 4 i 5 kręgiem piersiowym, z tyłu po linii odcięcia szynki z biodrówką. Od strony żeber oraz kręgów
element odcięty bezpośrednio po powierzchni kości. Powierzchnia niepozacinana.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 980626
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Schab |
| Klasa | E |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Trybowane/filet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | MIĘSO WIEPRZOWE |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,7 - 4,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TRANSGOURMET POLSKA Sp. z o.o.Ulica i numer: Zamenhofa 133Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: