SANDRA Tortilla pszenno-żytnia wieloziarnista z nasionami lnu i czarnuszką 25cm (4szt) 240g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 924808_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Tortilla to prosty sposób na szybkie, smaczne i zdrowe posiłki dla całej rodziny.
Wzbogacona o nasiona lnu i czarnuszki zyskuje jeszcze głębszy smak.
Klasyczne placki przyrządzone na ciepło sprawdzą się jako niebanalny obiad. Przygotowane w kilka minut na zimno będą idealne do pracy czy szkoły a gdy je pokroisz w małe roladki zmienią się w elegancką przekąskę na przyjęcie. Z tyłu każdego opakowania znajdują się 3 łatwe sposoby na przygotowanie przekąsek.
Tortilla wieloziarnista Sandra z nasionami lnu i czarnuszką nie zawiera oleju palmowego.
Wyprodukowana została z najlepszej pszenicy co gwarantuje wyśmienity smak oraz doskonałą sprężystość ciasta.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Pszenne, Żytnia |
| Składniki | Mąka pszenno-żytnia (59 %), woda, rafinowany olej rzepakowy, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna; gluten pszenny, siemię lniane (0,6 %), czarnuszka (0,2 %), mieszanka wypiekowa: glukoza, sól, substancje spulchniające: difosforan disodowy, wodorowęglan sodu; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy; stabilizator: guma ksantanowa; substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 240 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: LEVANT Foods Sp. z o.o. Ulica i numer: Smoluchowskiego 11a Kod pocztowy i miasto: 60-179 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 260,0 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 156,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1095,0 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 657,0 kJ |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 6,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 41 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera fosforany | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: