Base Pizza alla Napoletana Tesori 300 g 2 szt. X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 45144_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wartość zdrowotna Bazy Pizza alla Napoletana (baza do Pizzy w stylu neapolitańskim) zależy nie tylko od surowców, ale także od powolnego zakwaszenia, umiejętnego wykonania i właściwej techniki pieczenia. Prosty, szybki i smaczny produkt: do dekoracji lub wypełnienia według uznania. Nasza baza do pizzy wypiekana jest w piecu kamiennym, ciasto posiada wysokie krawędzie typowe dla pizzy neapolitańskiej, wyrabiane jest przy użyciu oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia oraz na zakwasie. Opakowanie zawiera 2 bazy do pizzy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Pszenne |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, zakwas 22% (mąka z pszenicy miękkiej typu "00", woda), semolina z pszenicy durum mielona, mąka pszenna pełnoziarnista, sól, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 1,4%, mąka pszenna słodowa, drożdże piwowarskie, mieszanka piekarnicza (mąka z pszenicy miękkiej typ "00", ocet w proszku), emulgator: lecytyny (z soi), substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat oliwy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: denis foods ulica i numer: r. chomicza 13i kod pocztowy i miasto: 55-080 nowa wieś wrocławska pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Nagrzej piekarnik lub piec do pizzy do 200°c. połóż ulubione składniki na spód do pizzy i piecz około 5 min, następnie wyjmij i w razie potrzeby dodaj inne składniki. do spożycia po uprzednim upieczeniu. podany czas wypiekania jest przybliżony, może się różnić w zależności od rodzaju piekarnika i pożądanego stopnia wypieczenia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 282 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1197 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: