Ryż jaśminowy pełnoziarnisty BIO 500 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5903111231767
Opis produktu
Opinie o produkcie
Pełnoziarniste, aromatyczne ziarna o lekko orzechowym smaku stanowią źródło błonnika, magnezu i żelaza. Zachowują naturalne wartości odżywcze, wspierając prawidłowe trawienie i długotrwałe uczucie sytości. Doskonałe do dań kuchni azjatyckiej, warzyw i potraw z tofu.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
ryż jaśminowy pełnoziarnisty* 100%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: KAMBODŻA
Masa brutto: 0,525 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1515 kJ / 362 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 75 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 2.8 g |
| Białko | 7.4 g |
| Sól | g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: