Cenos Ryż jaśminowy pełnoziarnisty 4x100 g
Wystaw opinię o produkcie
Ryż jaśminowy wywodzi się z Tajlandii. Ma delikatny aromat porównywalny czasem do zapachu kwiatu jaśminu. Jest sypki po ugotowaniu, a ziarna doskonale zachowują swój kształt. Idealnie sprawdza się w potrawach jak i egzotycznych. Świetnie smakuje z białym mięsem oraz pikantnymi sosami. Może służyć jako dodatek do obiadu, składnik sałatek, farszy czy deserów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 539709
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ryż jaśminowy wywodzi się z Tajlandii. Ma delikatny aromat porównywalny czasem do zapachu kwiatu jaśminu. Jest sypki po ugotowaniu, a ziarna doskonale zachowują swój kształt. Idealnie sprawdza się w potrawach jak i egzotycznych. Świetnie smakuje z białym mięsem oraz pikantnymi sosami. Może służyć jako dodatek do obiadu, składnik sałatek, farszy czy deserów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Porcje w woreczkach |
|---|---|
| Typ | Jaśminowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Mjanma, Tajlandia, Wietnam, Kambodża |
| Składniki | ryż jaśminowy pełnoziarnisty |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Tajlandia, Wietnam, Kambodża, Mjanma |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Cenos Sp. z o.o. Ulica i numer: Gen. Sikorskiego 22 Kod pocztowy i miasto: 62-300 Września PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zanurzyć saszetkę we wrzącej i posolonej do smaku wodzie. Gotować ok. 25 min. na wolnym ogniu pod przykryciem. Wyjąć saszetkę, odsączyć i podać. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 348 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1475 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 71 g |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Ziarno ryżu z którego usunięto łuskę i pozostawiono zarodek z otrębami. Barwa jasnobrązowa, jednolita. Zapach ryżu surowego oraz w czasie i po ugotowaniu: swoisty, typowy dla ryżu jaśminowego bez obcych zapachów. Smak swoisty, typowy dla ryżu jaśminowego, bez obcych posmaków. Martwe i żywe szkodniki: niedopuszczalne |
|---|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: