Royal Botanic Gardens Kew Beyond the leaf Splendid Ceylon 100 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 980205
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nasza herbata cejlońska jest doskonałym przykładem jednej z najbardziej popularnych herbat na świecie. Doskonale wyważona, o energicznym smaku, stanowi orzeźwiającą i energetyzującą filiżankę o każdej porze dnia.
Klimat Sri Lanki, słynącej z różnorodności obszarów uprawnych, jest dobrze przystosowany do produkcji wysokiej jakości czarnych herbat. herbata cejlońska jest naprawdę uniwersalna. Dzięki bogatej bursztynowej barwie i świeżemu, orzeźwiającemu aromatowi, nadaje się do dodania plasterka cytryny, aby wydobyć jego orzeźwiające nuty. Warzony w bogatszej postaci, dobrze przyjmuje również mleko, łagodząc jego twardość i podkreślając głębsze smaki. Można też rozkoszować się bardziej wyrafinowanym i aromatycznym smakiem naszej cejlońskiej herbaty liściastej jako najwyższej jakości herbaty mrożonej. Mocny napar można rozcieńczyć cytryną, cukrem i wodą z lodem.
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Rodzaj | Czarna |
| Smak | |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Zjednoczone Emiraty Arabskie |
| Zawartość netto | 100 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95-98 |
| Składniki | Herbata czarna liściasta |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: levant foods sp. z o.o. ulica i numer: smoluchowskiego 11a kod pocztowy i miasto: 60-179 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 8 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: