Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 848724
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Herbata aromatyczna, o średniej mocy i głębokiej barwie. Stanowi doskonale
wyważoną mieszankę czarnych herbat uprawianych na wysoko położonych
plantacjach. Wysokogórskie pochodzenie nadaje jej nieco lekkości
odróżniającej ją od podobnej pod wieloma względami Dilmah Premium Tea.
Herbata uniwersalna – parzona krótko (ok. 3 minuty) daje lekko pobudzający,
śniadaniowy napar, zaparzona nieco dłużej (ok. 5 minut) uspokaja podczas
wieczornego relaksu
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | Opakowanie promocyjne |
| Rodzaj | Cejlońska, Czarna |
| Smak | |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 240 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | 100% czysta cejlońska czarna herbata (liść bopf), bez dodatków. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gourmet foods sp. z o.o. ulica i numer: wybrzeże gdyńskie 6a kod pocztowy i miasto: 01-531 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Klasyczna czarna herbata cejlońska. 100 torebek ekspresowych 2g z zawieszką |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 120 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: