Roleski Ketchup sycylijski do pizzy Premium 465g
Wystaw opinię o produkcie
Ketchup Premium sycylijski to pewniak na pizzy. Idealnie zbalansowana kwasowość, słodycz i pomidorowość to gotowy przeps na perfekcyjny sos do pizzy. Co w środku? Aż 232g pomidorów na każde 100g ketchupu z dodatkiem octu jabłkowego i soli himalajskiej. Spróbuj! Polubisz. Roleski.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 821185
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ketchup Premium sycylijski to pewniak na pizzy. Idealnie zbalansowana kwasowość, słodycz i pomidorowość to gotowy przeps na perfekcyjny sos do pizzy. Co w środku? Aż 232g pomidorów na każde 100g ketchupu z dodatkiem octu jabłkowego i soli himalajskiej. Spróbuj! Polubisz. Roleski.
Parametry produktu
| Składniki | pomidory (232g na 100g ketchupu), cukier trzcinowy, ocet jabłkowy (8%), sól himalajska (2,3%), przyprawy (0,4%). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska, Unia Europejska |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Zawartość netto | 460 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Spoza Unii Europejskiej |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Roleski Sp. j Ulica i numer: Spacerowa 181a Kod pocztowy i miasto: 33-113 Zbylitowska Góra PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 120 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 510 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: