Roleski Ketchup łagodny Premium bez dodatku cukru 425g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 910195
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ketchup łagodny Premium bez dodatku cukru. Każde 100 gramów ketchupu zawiera aż 266 gramów pomidorów i tylko 46 kcal! Z dodatkiem soli himalajskiej i delikatnego octu jabłkowego. Pełnia smaku. Nie potrzebuje niczego więcej, żeby zachwycić. I robi to. Odpowiedni dla wegan. Spróbuj! Polubisz. Roleski.
Parametry produktu
| Składniki | pomidory (266g na 100g ketchupu), ocet jabłkowy (12%), sól himalajska (1,5%), przyprawy, aromat, koncentrat soku z czarnej marchwi, substancja słodząca: sukraloza, ekstrakt przypraw. |
|---|---|
| Rodzaj | Łagodny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Zawartość netto | 420 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania, Portugalia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Roleski Sp. j Ulica i numer: Spacerowa 181a Kod pocztowy i miasto: 33-113 Zbylitowska Góra PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Produkt wegański | 1 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 194 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E955 Sukraloza (syntetyk wytwarzany z cukru i chloru) |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja słodząca |
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: