Robby 4 You Chocolate-Hazelnut 4 x 100g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 500917_N
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Deser mleczny Robby 4 You ma niesamowicie czekoladowy smak.
Dodatek orzechów laskowych idelanie dopełnia całość. Poczuj prawdziwie czekoladowo- orzechowy smak!
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy, Orzechowy |
|---|---|
| Składniki | Mleko pełne 65%, śmietanka, cukier, serwatka (z mleka), skrobia modyfikowana, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 0.7%, orzechy laskowe 0.5%, czekolada 0,5% (cukier, kakao w proszku, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu), mleko odtłuszczone w proszku, substancje zagęszczające (karagen, mączka chleba świętojańskiego, guma guar), aromat, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ehrmann polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 405 kod pocztowy i miasto: 02-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 144 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 600 kJ |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera surowce GMO | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: