Deser krem czekoladowy z sosem pomarańczowym Rians 1x125g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 984729
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
La Crème Chocolat,
nowe ujęcie ulubieńca tłumów
Jedzenie czekolady sprawia, że jesteśmy szczęśliwi.
Jeżeli nie wierzysz, spróbuj naszego nowego La Crème Chocolat.
La Crème Chocolat przypadnie do gustu łasuchom w każdym wieku.
Wykonany jest ze świeżego krowiego mleka i najwyższej jakości kakao.
W efekcie otrzymujemy bogaty, gęsty krem, gładki w konsystencji i rozpływający się w ustach.
Krem spoczywa na bogatej warstwie pomarańczowego dżemu. Dzięki temu intensywny smak czekolady wzbogacony jest dodatkowymi nutami, które zachwycą Twoje kubki smakowe.
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy, Pomarańczowy |
|---|---|
| Składniki | Mleko pełne, sos pomarańczowy (16,8%) (pomarańcza (60%), cukier, woda, skrobia kukurydziana, substancje zagęszczające: pektyny; zagęszczony sok z cytryny), cukier, czekolada (6%) (cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat), śmietanka pasteryzowana, odtłuszczone mleko w proszku, substancje zagęszczające: skrobia kukurydziana modyfikowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu. alergeny są zaznaczone tłustym drukiem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 125 g |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Pojemność | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: laiteries h.triballat ulica i numer: petereau 0 kod pocztowy i miasto: 18220 rians fr |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 147 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 620 kJ |
| Zawartość białek | 3,4 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,3 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 24 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: