Rana Pierożki ravioli z pomidorami i mozzarellą 250g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 147425-N
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Delektuj się wyjątkowym połączeniem delikatnego, świeżego makaronu jajecznego i aromatycznego nadzienia z soczystych pomidorów oraz kremowej mozzarelli. Starannie dobrane składniki, w tym ricotta, oliwa z oliwek extra vergine i aromatyczne zioła, takie jak bazylia, tymianek i oregano, tworzą harmonijną kompozycję smaków inspirowaną włoską tradycją kulinarną.
Gotowe w zaledwie 3 minuty – idealne na szybki, a zarazem wykwintny posiłek.
Tortellone Pomidor Mozzarella to esencja świeżości i jakości, jakiej możesz zaufać – od lidera rynku świeżego makaronu we Włoszech.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Nadzienie 58%: koncentrat pomidorowy 15%, mozzarella 15%, przecier pomidorowy 15%, ser ricotta (serwatka, mleko, sól), inne składniki mleczne (tarty ser, serwatka w proszku, serek mascarpone), bułka tarta (mąka pszenna, woda, sól, drożdże), oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, sól, czosnek w proszku, aromaty, oregano, tymianek, bazylia 0,1%. makaron 42%: mąka pszenna, jaja 30%, semolina z pszenicy twardej. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 21 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotować przez 3 minuty w dużej ilości wrzącej osolonej wody, odcedzić i przyprawić do smaku. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 266 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1115 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość błonnika | 6,1 g |
| Zawartość soli | 0,85 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,7 g |
| Cukry | 6 g |
| Zawartość węglowodanów | 33 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: