Rana Pierożki ravioli cztery sery 250g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1024053-N
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Włoski smak zamknięty w delikatnym cieście.
Poczuj prawdziwą włoską tradycję z ravioli od mistrza makaronu – Giovanni Rana. Każde pierożki to harmonijne połączenie delikatnego jajecznego ciasta i aksamitnego, serowego nadzienia stworzonego z najlepszych gatunków serów: ricotty, mascarpone, mozzarelli, Gorgonzoli i Pecorino Romano DOP.
Idealne na szybki obiad lub elegancką kolację – gotowe w zaledwie 3 minuty!
Wystarczy odrobina oliwy lub ulubiony sos, by cieszyć się smakiem prosto z serca Włoch.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Składniki: nadzienie 58%: ser ricotta 50% (serwatka, mleko,sól) ser parmigiano reggiano chnp* 7%, błonnik roślinny (cykoria i pszenica), serwatka w proszku (z mleka), śmietana (zawiera mleko), ser mozzarella 5%, olej słonecznikowy, serek mascarpone 4%, masło, bułka tarta (mąka pszenna, woda, sól, drożdże), ser scamorza 3%, sól, aromaty, skrobia. makaron 42%: mąka pszenna, jaja 30%, semolina z pszenicy twardej. alergeny: może zawierać: orzechy, ryby, skorupiaki, mięczaki, gorczycę, soję, seler. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 21 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zagotuj dużą ilość osolonej wody. wrzuć ravioli do wrzącej wody. gotuj przez 3 minuty, delikatnie mieszając od czasu do czasu. odcedź. podawaj z ulubionym sosem lub dodatkiem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 273 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1142 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość błonnika | 4,4 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: