Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 808512
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oryginalny holenderski ser o pikantnym smaku i pistacjowej barwie, które zawdzięcza dodatkowi japońskiego chrzanu wasabi.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Gouda |
| Forma | Na wagę, Kula |
| Składniki | Pasteryzowane mleko, chrzan, wasabi w proszku (chrzan w proszku, gorczyca w proszku, chrzan japoński wasabi), nasiona gorczycy, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego (z mleka), podpuszczka mikrobiologiczna, aromat, barwniki: e141, ekstrakt z kurkumy |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 4,54 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 4,5 - 4,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 380 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1575 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 22,9 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32,1 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: