Kaeserei Champignon Ser Cambozola Black 70% tort około 2,2kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 243972
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Cambozola Black to dojrzewający ser miękki o delikatnie ostrym aromacie i wspaniałej kremowej konsystencji. szara pleśń widoczna na skórce, drobne niebieskie żyłki wewnątrz oraz staranne dojrzewanie w niskiej temperaturze czynią ser absolutnie wyjątkowym. Idealny do sałatek, kanapek, dań na zimno i na gorąco. Do sera pleśniowego Cambozola najlepiej pasują wina białe. Produkowany z mleka krowiego, pasteryzowanego. Dojrzewa w niskiej temperaturze przez 4 tygodnie. Zawiera 70% tłuszczu.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy, Ze skórką pleśniową |
| Gatunek sera | Cambozola |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, bakterie fermentacji kwasu mlekowego, pleśń z gatunku penicillium album. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,3 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2 - 2,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 438 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1801 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 28 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 42 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: