Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 207105
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Klasyczny austriacki ser żółty z dużymi dziurami w lnianej tkaninie. Jego najważniejszym składnikiem jest pasteryzowane mleko krowie najwyższej jakości. Charakteryzuje się łagodnym smakiem i słodkim zapachem, zachecajacym do spróbowania. Dokonale sprawdzi się jako składnik deski serów oraz uzupełnienie dań na ciepło. Nie zawiera laktozy. Dojrzewa minimum 42 dni.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Forma | Na wagę |
| Smak | Łagodny, Delikatny |
| Składniki | Pasteryzowane mleko, sól, kultury bakterii, podpuszczka mikrobiologiczna, substancja wiążąca: chlorek wapnia. |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,1 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,87 - 2,10 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Klasyczny austriacki ser żółty z dużymi dziurami w lnianej tkaninie. jego najważniejszym składnikiem jest pasteryzowane mleko krowie najwyższej jakości. charakteryzuje się łagodnym smakiem i słodkim zapachem, zachecajacym do spróbowania. dokonale sprawdzi się jako składnik deski serów oraz uzupełnienie dań na ciepło. nie zawiera laktozy. dojrzewa minimum 42 dni. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze od +1°c do +8°c. po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 10 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do innych produktów spożywczych. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 29 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 359 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 359 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1492 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1492 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 29 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 17 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: