Ser cheddar red Kerrygold w bloku ok.2,5kg
Wystaw opinię o produkcie
rlandzki ser Kerrygold Cheddar Red znany jest przede wszystkim ze swojego niezwykle wyrazistego, oryginalnego smaku. Dzięki temu znakomicie podkreśla rozmaite kanapki, sałatki, przystawki czy inne dania, które bardzo często goszczą na wielu stołach. Bardzo dobrze nadaje się także do wszelkiego rodzaju zapiekanek - pod wpływem wysokiej temperatury bardzo szybko topi isę, jednak wciąż posiada swój aromatyczny i wyrazisty smak.
Irlandzki ser żółty Kerrygold charakteryzuje się zawartością tłuszczu wynoszącą 48%. Wykonany został z pasteryzowanego mleka krowiego, dzięki któremu jego unikalnymi właściwościami można cieszyć się przez bardzo długi czas.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 12351
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Cheddar |
| Forma | Blok |
| Smak | Łagodny |
| Składniki | Mleko krowie pasteryzowane, sół, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka mikrobiologiczna, barwnik: beta-karoten. tłuszcz w suchej masie: min.48% |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Irlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,5 - 2,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: granlan sp. zo.o. ulica i numer: chwaszczyńska 200 b kod pocztowy i miasto: 81-571 gdynia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 399 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: