Purox Dirt Shield Action Color 5,5kg
Wystaw opinię o produkcie
PGD_I_4260418930528
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 462942
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Proszek do prania Purox Color to uniwersalny produkt do prania stworzony zgodnie z niemieckimi standardami jakości. Doskonale sprawdzi się we wszystkich rodzajach prania – zarówno w mechanicznym, jak i ręcznym. Dzięki nowoczesnej formule jest bezpieczny dla tkanin kolorowych i doskonale sprawdzi się w praniu jasnych ubrań. Zalecany do usuwania średnich i lekkich zabrudzeń. Konieczność kupowania kilku produktów, aby wykonać pełne pranie wszystkich ubrań może być uciążliwa. Proszek do prania Purox Color to idealny środek dla konsumentów, którzy cenią wygodne rozwiązania. Jeden produkt, który skutecznie wypierze wszystkie rodzaje tkanin kolorowych i jasnych zarówno podczas prania mechanicznego, jak i ręcznego. To również wyjątkowo wydajny produkt, który wystarczy na dłużej.
Purox Color został stworzony w trosce o środowisko . Jego nowoczesna formuła nie zawiera zeolitów i fosforanów, ponieważ są to składniki trudno biodegradowalne i szkodliwe dla biologicznej różnorodności rzek i jezior. Produkt jest polecany dla wszystkich konsumentów, którzy troszczą się o piękna przyrody i korzystają ze środków przyjaznych środowisku. Proszek zawiera też składniki chroniące pralkę i grzałkę przed osadzaniem się kamienia, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania odkamieniacza. Wpływa to bezpośrednio na żywotność i bezawaryjność pralki.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej, Pranie ręczne |
| Skład | <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% związki wybielające na bazie tlenu, <5 niejonowe środki powierzchniowo czynne oraz enzymy, rozjaśniacz optyczny, kompozycja zapachowa, |
| Dozowanie | 70 g na pranie |
| Waga jednostkowa brutto | 5,6 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 78 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 70 g |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| rozjaśniacze optyczne | mniej niż 5% |
| związki wybielające na bazie tlenu | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/08/3/1008341.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Działa drażniąco na oczy. działa drażniąco na skórę. chronić przed dziećmi. dokładnie umyć ręce po użyciu. stosować rękawice ochronne/ochronę oczu. w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. w przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe jeśli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku wystąpienia podrażnienia skóry zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CLOVIN S.A. Ulica i numer: Zarzecze 14 Kod pocztowy i miasto: 18-220 Czyżew PL |
| Zawartość nominalna | 5,5 kg |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Nie |
| Limonene (d-Limonene) | Nie |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Nie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Nie |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Nie |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Amylcinnamyl alcohol (2-pentylo-3-fenyloprop-2-en-1-ol) | Nie |
| Amyl cinnamal (2-benzylidenoheptanal) | Nie |
| Anise alcohol (Alkohol 4-metoksybenzylowy) | Nie |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Nie |
| Benzyl benzoate (Benzoesan benzylu) | Nie |
| Benzyl cinnamate (ester fenylometylowy kwasu 2- propenowy, 3-fenylo-) | Nie |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Nie |
| Butylphenyl methylpropional (Aldehyd 2-(4-tertbutylobenzylo) propionowy) | Nie |
| Cinnamal (3-fenylo- 2-propenal) | Nie |
| Cinnamyl alcohol (Alkohol cynamonowy) | Nie |
| Citral (3,7-dimetylo-2,6- oktadienal) | Nie |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Nie |
| Eugenol (l, 2-metoksy-4-(2- propenylo)-fenol) | Nie |
| Evernia furfuracea extract (Ekstrakt mchu drzewnego) | Nie |
| Evernia prunastri extract (Ekstrakt mchu dębowego) | Nie |
| Farnesol (3,7,11-trimetylo2,6,10- dodekatrien-1-ol) | Nie |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Nie |
| Hydroxycitronellal (7- hydroksycytronellal) | Nie |
| Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, HICC (3 i 4-(4-hydroksy4-metylopentylo)cycloheks-3-eno-1-karboaldehyd) | Nie |
| Isoeugenol (2-metoksy-4-(1-propenylo)fenol) | Nie |
| Methyl 2-Octynoate (Okt-2-ynonian metylu; węglan metyloheptynu) | Nie |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 168 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: