Lovela FAMILY Proszek do Prania Color 2,1kg
Wystaw opinię o produkcie
Problem wrażliwej skóry nie dotyczy tylko noworodków i niemowląt. Według najnowszych badań, z wrażliwością skóry mierzy się już co druga polska rodzina.
Nowa linia środków do prania, Lovela Family, dzięki hipoalergicznej formule, wzbogaconej o aktywne składniki piorące, jest bezpieczna dla wrażliwej skóry, a jednocześnie efektywnie usuwa zabrudzenia.
Teraz ubrania całej rodziny: zarówno dzieci powyżej pierwszego roku życia, jak i dorosłych, możesz prać razem, nie narażając ich skóry na podrażnienia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 85801
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
"Problem wrażliwej skóry nie dotyczy tylko noworodków i niemowląt. Według najnowszych badań, z wrażliwością skóry mierzy się już co druga polska rodzina.
Nowa linia środków do prania, Lovela Family, dzięki hipoalergicznej formule, wzbogaconej o aktywne składniki piorące, jest bezpieczna dla wrażliwej skóry, a jednocześnie efektywnie usuwa zabrudzenia.
Teraz ubrania całej rodziny: zarówno dzieci powyżej pierwszego roku życia, jak i dorosłych, możesz prać razem, nie narażając ich skóry na podrażnienia";
Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. UFI: TWQ5-N0SV-Y001-E00W
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 5-15% zeolity <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, enzymy, kompozycja zapachowa |
| Dozowanie | W zależności od twardości wody i zabrudzenia ubranek |
| Dodatkowe właściwości | Do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych |
| Waga jednostkowa brutto | 2,1 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 28 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 75 g |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/69/49/694932.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | H319 |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 2,1 kg |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Krótki opis marketingowy | Nowa linia środków do prania, lovela family, dzięki hipoalergicznej formule, wzbogaconej o aktywne składniki piorące, jest bezpieczna dla wrażliwej skóry, a jednocześnie efektywnie usuwa zabrudzenia. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: