Przyprawa do zup i potraw w płynie 181 ml Kucharek X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 593925_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przyprawa do zup i potraw w płynie Kucharek to dodatek, bez którego wiele rodzin nie wyobraża sobie codziennych posiłków. Danie przyrządzone z najlepszych składników może być mdłe, gdy nie zapewnimy mu charakterystycznego smaku papryki, pieprzu, czy też aromatycznych ziół. Wystarczy kilka kropli Kucharka, a zupa, sos czy inne danie „ożywią się”, nabiorą oryginalnego koloru i aromatu. Podaruj smak swoim potrawom, nadaj im niepowtarzalny charakter. Dzięki Przyprawie do zup i potraw w płynie Kucharek, wszystko co robisz - robisz ze smakiem!
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do mięs;Do sosów;Do warzyw na ciepło;Do zup |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 181 ml |
| Składniki | woda, sól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; ocet spirytusowy, cukier, ekstrakt drożdżowy, aromaty. Produkt może zawierać zboża zawierające gluten, jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę, seler, orzeszki ziemne i sezam. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 133 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 25,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: