Roleski Ketchup pikantny Premium 465g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 672613_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Po ketchup sięgasz niemal każdego dnia? Jeśli tak, zasmakuj wersji Premium. Cechy? 232 gramy soczystych pomidorów na każde 100 gramów ketchupu, cukier trzcinowy, sól himalajska i ocet jabłkowy. Smak? Lekko pikantny, nie za ostry, nie za łagodny. Ketchup klasy Premium. Spróbuj! Polubisz. Roleski.
Parametry produktu
| Składniki | pomidory (232g na 100g ketchupu), cukier trzcinowy (21%), ocet jabłkowy (8%), sól himalajska (2,3%), przyprawy. |
|---|---|
| Rodzaj | Pikantny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Zawartość netto | 460 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania, Portugalia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Roleski Sp. j Ulica i numer: Spacerowa 181a Kod pocztowy i miasto: 33-113 Zbylitowska Góra PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 123 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 519 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: