Przykrywka PP do pojemnika sałatkowego|320,500,600,900 ml|50 szt.|POKEPACK|Guillin Polska
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 638770
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pokrywki do misek papierowych kraft fi120mm POKEPACK o pojemnościach 320,500,600,900 ml, wykonane z tworzywa PP. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 50 sztuk pokrywek.
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Polipropylen (PP) |
|---|---|
| Kolor | bezbarwny |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Średnica | 12 cm |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: guillin polska ulica i numer: przemysłowa 3 kod pocztowy i miasto: 56-400 oleśnica pl |
| Krótki opis marketingowy | Pokrywka do miski kraft fi 120mm, pokepack |
| Wymiary (SxWxG) | 120 x 120 x 25 mm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: