Forma do pieczenia ciastek 29x20x3,5cm
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 236452
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Forma do pieczenia ciastek ze stali węglowej w kolorze szampańskim. Można używać w piekarniku oraz kuchence mikrofalowej. Można myć w zmywarce.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Foremka do ciasteczek |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal węglowa |
| Temperatura maksymalna | 220 °C |
| Kolor | złoty |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: florentyna sp. z o.o. ulica i numer: korzkwy 31 kod pocztowy i miasto: 63-300 pleszew pl |
| Wymiary (SxWxG) | 29 x 3,5 x 20 cm |
| Cechy produktu | Można używać w mikrofalówce, Można używać w piekarniku, Możliwość mycia w zmywarce |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: