Przedłużacz zwijany 4G, 3x1mm², 30m
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 100288
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedłużacz bębnowy Vorel 72573 umożliwia podłączenie kilku urządzeń elektrycznych w miejscu, gdzie niezbędne jest ich użycie, a gdzie nie jest dostępne gniazdo zasilające. Korpus i bęben przedłużacza zostały wykonane z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego chroniącego przedłużacz przed zniszczeniami w transporcie. Ergonomiczna rękojeść zapewnia łatwe i wygodne przenoszenie przedłużacza, a wygodny uchwyt jego szybkie zwijanie na bębnie.
Dane techniczne:
jednostka: szt.
kolor: czarny
ilość gniazd: 4
typ przedłużacza: bębnowy
uziemienie: tak
długość [m]: 30
przekrój przewodu: 1mm²
ilość żył [szt.]: 3
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 4 |
|---|---|
| Długość przewodu | 30 m |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Wymiary (SxWxG) | 29 x 23 x 13 cm |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 3,38 kg |
| Średnica przewodu | 1 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: toya s.a. ulica i numer: sołtysowicka 13-15 kod pocztowy i miasto: 51-168 wrocław pl |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: