Przedłużacz bębnowy 50m, 4 gniazda
Wystaw opinię o produkcie
Przedłużacz bębnowy o długości 50 m, do użytku wewnątrz pomieszczeń. Przedłużacz posiada 4 gniazda z uziemieniem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 444861
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedłużacz bębnowy o długości 50 m, do użytku wewnątrz pomieszczeń. Przedłużacz posiada 4 gniazda z uziemieniem.
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 4 |
|---|---|
| Długość przewodu | 50 m |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Wymiary (SxWxG) | 29 x 20 x 38 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 6,7 kg |
| Średnica przewodu | 1,5 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Bezpiecznik termiczny | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: HH POLAND Ulica i numer: Toszecka 101 Kod pocztowy i miasto: 44-100 Gliwice PL |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: