Przedłużacz 3 gniazda z uziemieniem 3x1,5mm² 5m
Wystaw opinię o produkcie
Przedłużacz 3 gniazda z uziemieniem, trzy przewody o przekroju 1,5 mm? , długość 5 m służy do podłączania urządzeń elektrycznych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 29845
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Liczba gniazd | 3 |
|---|---|
| Długość przewodu | 5 m |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Wymiary (SxWxG) | 16 x 5 x 4 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Średnica przewodu | 1,5 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Bezpiecznik termiczny | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Elhurt Sp. z o.o.Ulica i numer: Modlińska 379Kod pocztowy i miasto: 03-151 Warszawa PL |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: