Przedłużacz 5 gniazd z uziemieniem i wyłącznikiem 3x1,5mm² 3m
Wystaw opinię o produkcie
Przedłużacz 5 gniazd z uziemieniem i wyłącznikiem o przekroju każdej z żył 1,5mm?, długość 3m służy do przyłączenia urządzeń elektrycznych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 603461
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedłużacz 5 gniazd z uziemieniem i wyłącznikiem o przekroju każdej z żył 1,5mm², długość 3m służy do przyłączenia urządzeń elektrycznych.
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 5 |
|---|---|
| Długość przewodu | 3 m |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Wymiary (SxWxG) | 30 x 5 x 3,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Średnica przewodu | 1,5 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Bezpiecznik termiczny | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Elhurt Sp. z o.o. Ulica i numer: Modlińska 379 Kod pocztowy i miasto: 03-151 Warszawa PL |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: