Przedłużacz 3 gn. z "0" z wył. 3m 1,5mm2 gniazdo usb a + usb c szaro-zielony
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34575
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przedłużacz 3 gniazda z uziemieniem i wyłącznikiem. Przewód o przekroju 3x1,5mm2 i długości 3m . Dodatkowo gniazda USB A i USB C Przedłużacz w kolorze szaro-zielonym. Gniazda z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 3 |
|---|---|
| Długość przewodu | 3 m |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Wymiary (SxWxG) | 26 x 5,5 x 4 cm |
| Wyposażenie | Wyłącznik, Uziemienie |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | CE |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Średnica przewodu | 1,5 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Bezpiecznik termiczny | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: elhurt sp. z o.o. ulica i numer: modlińska 379 kod pocztowy i miasto: 03-151 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Przedłużacz 3 gniazda z uziemieniem i wyłącznikiem. przewód o przekroju 3x1,5mm2 i długości 3m . dodatkowo gniazda usb a i usb 3 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: