Lampa solarna LED SUNARI FLS-25 SMD PIR z atrapą kamery 4W 300lm 6000K 1500mAh Li-Ion Forever Light
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 864741
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lampa solarna LED Sunari FLS-25 jest idealna do oświetlania różnych przestrzeni zewnętrznych. Dzięki jasności na poziomie 300 lumenów, lampa jest w stanie zapewnić wystarczającą ilość światła, aby oświetlić niewielkie przestrzenie. Co więcej, lampę cechuje bardzo niska moc 4 W, co pozwala na oszczędność energii w porównaniu do żarówek. Lampa została wyposażona w stopień ochrony IP65, co oznacza, że jest w pełni odporna na pył i wodę. Dodatkowo, wykorzystanie czujnika ruchu PIR pozwala na oszczędność energii, ponieważ lampa automatycznie włącza się w momencie wykrycia ruchu. W lampie zastosowano pojemny akumulator litowo-jonowy o pojemności 1500mAh, który jest ładowany przez panel słoneczny. Dzięki temu lampa działa bez potrzeby podłączania do zasilania elektrycznego i zapewnia długi czas pracy, wynoszący od 8 do 10 godzin po pełnym naładowaniu. Dodatkowo, lampa jest łatwa w montażu, co umożliwia jej instalację w różnych miejscach, takich jak drzwi wejściowe, wiaty, ogródki, balkony czy elewacje budynków. Panel słoneczny jest regulowany, co pozwala na uzyskanie najlepszego naświetlenia i skuteczniejsze ładowanie akumulatora.
Parametry produktu
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: telforceone s.a. ulica i numer: krakowska 119 kod pocztowy i miasto: 50-428 wrocław pl |
| Rodzaj zasilania | Solarny |
| Wymiary (SxWxG) | 8 x 11,5 x 18,5 cm |
| Cechy produktu | Czujnik ruchu |
| Klasa szczelności | Ip65 |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Moc | 4 W |
| Napięcie | 5,5 V |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: