Prospona Szarlotka Jabłka prażone 900g
Wystaw opinię o produkcie
„Szarlotka” Jabłka prażone PROSPONA – charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem domowych przetworów.
To produkt otrzymany z wysokiej jakości jabłek deserowych pokrojonych w kostkę. Ma jasno kremową barwę. Produkt jest termostabilny – nie zmienia swoich właściwości podczas zapiekania. Jabłko prażone jest dostępne również z dodatkiem innych owoców, takich jak: brzoskwinia, morela i czarna porzeczka.
Zastosowanie:
- do wszystkich rodzajów szarlotek, strucli, tortów, ciast drożdżowych i francuskich,
- jako nadzienie do ciast mrożonych,
- dekoracja deserów i lodów,
- składnik potraw gastronomicznych: naleśników, pierogów, racuchów, ryżu, farszu do dań mięsnych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 683800
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
„Szarlotka” Jabłka prażone PROSPONA – charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem domowych przetworów.
To produkt otrzymany z wysokiej jakości jabłek deserowych pokrojonych w kostkę. Ma jasno kremową barwę. Produkt jest termostabilny – nie zmienia swoich właściwości podczas zapiekania. Jabłko prażone jest dostępne również z dodatkiem innych owoców, takich jak: brzoskwinia, morela i czarna porzeczka.
Zastosowanie:
- do wszystkich rodzajów szarlotek, strucli, tortów, ciast drożdżowych i francuskich,
- jako nadzienie do ciast mrożonych,
- dekoracja deserów i lodów,
- składnik potraw gastronomicznych: naleśników, pierogów, racuchów, ryżu, farszu do dań mięsnych.
Parametry produktu
| Skład podstawowy | Jabłka |
|---|---|
| Zawartość netto | 900 g |
| Składniki | Jabłka (91%), cukier, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przeciwutleniacze - kwas askorbinowy, dwutlenek siarki, aromat |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PROSPONA Sp. z o.o. Ulica i numer: Węgierska 11 Kod pocztowy i miasto: 33-300 Nowy Sącz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce do 2 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 73 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 307 kJ |
| Wielkość porcji | 90 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: