Kompot truskawkowy Rolnik 900 ml
Wystaw opinię o produkcie
Kompot truskawkowy Rolnik to niemal litr pysznie owocowego, w pełni napoju, przyrządzonego według receptury. Do przygotowania produktu użyto najdorodniejszych, słodkich truskawek, dojrzewających w polskich sadach. Intensywny i aromatyczny Kompot truskawkowy Rolnik, przypomni Ci jeden z najsłodszych, letnich smaków dzieciństwa. Doskonale smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno, gasi pragnienie i zastępuje deser.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 873227
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kompot truskawkowy Rolnik to niemal litr pysznie owocowego, w pełni napoju, przyrządzonego według receptury. Do przygotowania produktu użyto najdorodniejszych, słodkich truskawek, dojrzewających w polskich sadach. Intensywny i aromatyczny Kompot truskawkowy Rolnik, przypomni Ci jeden z najsłodszych, letnich smaków dzieciństwa. Doskonale smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno, gasi pragnienie i zastępuje deser.
Parametry produktu
| Rodzaj | Owoce w zalewie |
|---|---|
| Skład podstawowy | Truskawki |
| Zawartość netto | 850 g |
| Składniki | truskawki, woda, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 260 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,26 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Pojemność | 900 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 64 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 274 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: