Prospona Frużelina truskawka w żelu 3,2kg
Wystaw opinię o produkcie
Owoce w żelu Frużelina to produkty sporządzone z całych lub krojonych owoców
zanurzonych w klarownym żelu. Frużelina jest termo-stabilna w procesach wypieku
i zamrażania, dzięki czemu ma zastosowanie zarówno, jako nadzienie jak i
dekoracja ciast i mrożonych. Polecamy ją do sporządzania
efektownych deserów owocowych oraz jako dodatek do gofrów, lodów lub bitej
śmietany.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 61211
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Owoce w żelu Frużelina to produkty sporządzone z całych lub krojonych owoców
zanurzonych w klarownym żelu. Frużelina jest termo-stabilna w procesach wypieku
i zamrażania, dzięki czemu ma zastosowanie zarówno, jako nadzienie jak i
dekoracja ciast i mrożonych. Polecamy ją do sporządzania
efektownych deserów owocowych oraz jako dodatek do gofrów, lodów lub bitej
śmietany.
Parametry produktu
| Skład podstawowy | Truskawki |
|---|---|
| Zawartość netto | 3,2 kg |
| Składniki | truskawki (60%), woda, cukier, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, stabilizator - chlorek wapnia, substancja konserwująca - sorbinian potasu, aromat, koncentrat soku z czarnej marchwi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 3,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PROSPONA Sp. z o.o. Ulica i numer: Węgierska 11 Kod pocztowy i miasto: 33-300 Nowy Sącz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych do 2 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 371 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 20 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: